
Wholesale Jewelry Alloy Snake Pendant Electroplating Zodiac Animal Style Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Twelve Zodiac Signs |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
More Images








Wholesale Jewelry Alloy Snake Pendant Electroplating Zodiac Animal Style Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Twelve Zodiac Signs |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Twelve Zodiac Signs |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























