
Wholesale Jewelry Brass Fox Zircon Ring With The Crown Pattern Electroplating Cartoon Style
Wholesale Jewelry Brass Fox Zircon Ring With The Crown Pattern Electroplating Cartoon Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images




Wholesale Jewelry Brass Fox Zircon Ring With The Crown Pattern Electroplating Cartoon Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Brass |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Cartoon |
| Styling | The Crown |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 100g |























