
Wholesale Jewelry Copper Animal Zodiac Lion Head Pendant Hip Hop Style Microinlaid Zircon Electroplating
Wholesale Jewelry Copper Animal Zodiac Lion Head Pendant Hip Hop Style Microinlaid Zircon Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 8g |
Original: $2.44
-65%$2.44
$0.85More Images








Wholesale Jewelry Copper Animal Zodiac Lion Head Pendant Hip Hop Style Microinlaid Zircon Electroplating
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 8g |























