
Wholesale Jewelry Copper Geometric Animal Cat Rotating Open Ring Electroplating For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images





Wholesale Jewelry Copper Geometric Animal Cat Rotating Open Ring Electroplating For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























