
Wholesale Jewelry Copper Geometric Simple Frosted Electroplating Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting,Wedding Birthday Festivals |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images






Wholesale Jewelry Copper Geometric Simple Frosted Electroplating Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting,Wedding Birthday Festivals |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting,Wedding Birthday Festivals |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























