
Wholesale Jewelry Copper Mixed Gemstone Setting Zircon Inlay Geometric Square Women's Highgrade Fourpiece Set
Wholesale Jewelry Copper Mixed Gemstone Setting Zircon Inlay Geometric Square Women's Highgrade Fourpiece Set
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Suit,Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $2.54
-65%$2.54
$0.89More Images





























Wholesale Jewelry Copper Mixed Gemstone Setting Zircon Inlay Geometric Square Women's Highgrade Fourpiece Set
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Suit,Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Suit,Women's |
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |























