
Wholesale Jewelry Copper Retro Ring With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images





Wholesale Jewelry Copper Retro Ring With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























