
Wholesale Jewelry Cute Cat Paw Print Peach Heart Stainless Steel Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Jewelry Cute Cat Paw Print Peach Heart Stainless Steel Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images







Wholesale Jewelry Cute Cat Paw Print Peach Heart Stainless Steel Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























