
Wholesale Jewelry Deer Antler Titanium Steel And Copper Real Gold Plated Necklace Sweet Animal Style Fashion Accessories
Wholesale Jewelry Deer Antler Titanium Steel And Copper Real Gold Plated Necklace Sweet Animal Style Fashion Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 28g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images





















Wholesale Jewelry Deer Antler Titanium Steel And Copper Real Gold Plated Necklace Sweet Animal Style Fashion Accessories
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 28g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Animals |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 28g |























