
Wholesale Jewelry Diamond Heartshaped Hollow Fourleaf Clover Pendant Necklace Bracelet Set For Women Stainless Steel Zircon Titanium Steel Electroplated
Wholesale Jewelry Diamond Heartshaped Hollow Fourleaf Clover Pendant Necklace Bracelet Set For Women Stainless Steel Zircon Titanium Steel Electroplated
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 3 | Jewelry Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
More Images









Wholesale Jewelry Diamond Heartshaped Hollow Fourleaf Clover Pendant Necklace Bracelet Set For Women Stainless Steel Zircon Titanium Steel Electroplated
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 3 | Jewelry Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 3 | Jewelry Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























