
Wholesale Jewelry Exaggerated Geometric Copper Zircon Mixed Gem Inlay Pendant Earrings Necklace Set With Love Water Drops Bell Pattern And Electroplating Treatment
Wholesale Jewelry Exaggerated Geometric Copper Zircon Mixed Gem Inlay Pendant Earrings Necklace Set With Love Water Drops Bell Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $5.44
-65%$5.44
$1.90More Images




Wholesale Jewelry Exaggerated Geometric Copper Zircon Mixed Gem Inlay Pendant Earrings Necklace Set With Love Water Drops Bell Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























