
Wholesale Jewelry Fashion Style Heart Geometric Plastic Resin Alloy Electroplated Handmade Multilayer Women's Necklace
Wholesale Jewelry Fashion Style Heart Geometric Plastic Resin Alloy Electroplated Handmade Multilayer Women's Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 68g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images


Wholesale Jewelry Fashion Style Heart Geometric Plastic Resin Alloy Electroplated Handmade Multilayer Women's Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 68g |























