
Wholesale Jewelry Geometric Animal Zodiac Imitation Pearl Pendant Zinc Alloy Electroplated Multilayer Badge Necklace For Ladies
Wholesale Jewelry Geometric Animal Zodiac Imitation Pearl Pendant Zinc Alloy Electroplated Multilayer Badge Necklace For Ladies
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Geometry |
| Weight | 172g |
Original: $6.24
-65%$6.24
$2.18More Images




Wholesale Jewelry Geometric Animal Zodiac Imitation Pearl Pendant Zinc Alloy Electroplated Multilayer Badge Necklace For Ladies
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Geometry |
| Weight | 172g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Geometry |
| Weight | 172g |























