
Wholesale Jewelry Heart Shaped Copper Ring Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.21
-65%$1.21
$0.42More Images





Wholesale Jewelry Heart Shaped Copper Ring Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























