
Wholesale Jewelry Hip Hop Style Fourleaf Clover Copper Zirconia Tennis Chain Necklace And Bracelet
Wholesale Jewelry Hip Hop Style Fourleaf Clover Copper Zirconia Tennis Chain Necklace And Bracelet
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Inlay Material | Zirconia |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Abbreviation | Zircon Necklace |
| Product Name | Four Leaf Clover Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 100g |
Original: $9.50
-65%$9.50
$3.32More Images












Wholesale Jewelry Hip Hop Style Fourleaf Clover Copper Zirconia Tennis Chain Necklace And Bracelet
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Inlay Material | Zirconia |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Abbreviation | Zircon Necklace |
| Product Name | Four Leaf Clover Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Inlay Material | Zirconia |
| Occasion | Wedding,Travel Souvenir,Employee Benefits |
| Product Abbreviation | Zircon Necklace |
| Product Name | Four Leaf Clover Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 100g |























