
Wholesale Jewelry Hiphop Exaggerated Style Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace Bracelet For Women
Wholesale Jewelry Hiphop Exaggerated Style Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace Bracelet For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images







Wholesale Jewelry Hiphop Exaggerated Style Titanium Steel Geometric Electroplated Necklace Bracelet For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























