
Wholesale Jewelry Imitation Pearl And Alloy Pendant Necklace With Heart Insect Leaves Geometric Pattern Electroplated
Wholesale Jewelry Imitation Pearl And Alloy Pendant Necklace With Heart Insect Leaves Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Insect,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images




Wholesale Jewelry Imitation Pearl And Alloy Pendant Necklace With Heart Insect Leaves Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Insect,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Insect,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 93g |























