
Wholesale Jewelry Light Luxury Style Copper Zircon Ring And Bracelet Set With Irregular Shape And Flower Pattern
Wholesale Jewelry Light Luxury Style Copper Zircon Ring And Bracelet Set With Irregular Shape And Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images



Wholesale Jewelry Light Luxury Style Copper Zircon Ring And Bracelet Set With Irregular Shape And Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























