
Wholesale Jewelry Little Fresh Style Heart Shape Alloy Pendant Artificial Crystal Double Layer String Of Pearls Necklace With Electroplating
Wholesale Jewelry Little Fresh Style Heart Shape Alloy Pendant Artificial Crystal Double Layer String Of Pearls Necklace With Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images








Wholesale Jewelry Little Fresh Style Heart Shape Alloy Pendant Artificial Crystal Double Layer String Of Pearls Necklace With Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Little Fresh,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |























