
Wholesale Jewelry Metal Dragonfly Ring Simple Geometric Style Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images




Wholesale Jewelry Metal Dragonfly Ring Simple Geometric Style Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























