
Wholesale Jewelry Retro Bohemian Wooden Beads Shell Pendant Shark Teeth Handmade Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Street,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
More Images






Wholesale Jewelry Retro Bohemian Wooden Beads Shell Pendant Shark Teeth Handmade Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Street,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Shell |
| Style | Street,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 8g |























