
Wholesale Jewelry Retro Style Metal Skull Heart Whistle Twopiece Necklace Zinc Alloy Set With Diamonds Geometric Animal Zodiac Pattern
Wholesale Jewelry Retro Style Metal Skull Heart Whistle Twopiece Necklace Zinc Alloy Set With Diamonds Geometric Animal Zodiac Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 61g |
Original: $4.26
-65%$4.26
$1.49More Images




Wholesale Jewelry Retro Style Metal Skull Heart Whistle Twopiece Necklace Zinc Alloy Set With Diamonds Geometric Animal Zodiac Pattern
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 61g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Metal |
| Processing Technique | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 61g |























