
Wholesale Jewelry Set Frosted Resin Mixed Gemstone Setting Heart Water Drop Bell Shaped Electroplated Handwoven
Wholesale Jewelry Set Frosted Resin Mixed Gemstone Setting Heart Water Drop Bell Shaped Electroplated Handwoven
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Frosted Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images





Wholesale Jewelry Set Frosted Resin Mixed Gemstone Setting Heart Water Drop Bell Shaped Electroplated Handwoven
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Frosted Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Frosted Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 100g |























