
Wholesale Jewelry Stainless Steel Heartshaped Petal Wide Ring With Flower Pattern 18K Goldplated
Wholesale Jewelry Stainless Steel Heartshaped Petal Wide Ring With Flower Pattern 18K Goldplated
| Gender | Wide Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Flowers |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images




Wholesale Jewelry Stainless Steel Heartshaped Petal Wide Ring With Flower Pattern 18K Goldplated
| Gender | Wide Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Flowers |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Wide Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Flowers |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























