
Wholesale Jewelry Titanium Steel Heartshaped Butterfly Knot Necklace For Women With Polishing Plasma Treatment
Wholesale Jewelry Titanium Steel Heartshaped Butterfly Knot Necklace For Women With Polishing Plasma Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Polishing Plasma |
| Weight | 12g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images



Wholesale Jewelry Titanium Steel Heartshaped Butterfly Knot Necklace For Women With Polishing Plasma Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Polishing Plasma |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Polishing Plasma |
| Weight | 12g |























