
Wholesale Jewelry Vintage Style Imitation Pearl And Flannel Bow Handmade Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Flannel |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 41g |
Original: $1.26
-65%$1.26
$0.44More Images






Wholesale Jewelry Vintage Style Imitation Pearl And Flannel Bow Handmade Necklace
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Flannel |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Flannel |
| Style | Vintage,Geometry |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 41g |























