
Wholesale Jewelry Zinc Alloy Geometric Style Electroplating Elf Ear Studs For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images








Wholesale Jewelry Zinc Alloy Geometric Style Electroplating Elf Ear Studs For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 13g |























