🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Ladies Alloy Watch And Bracelet Set With Gypsophila Rhinestone And Round Dial Leisure Style
Wholesale Ladies Alloy Watch And Bracelet Set With Gypsophila Rhinestone And Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 7g |
Select Color
From $0.92
Original: $2.62
-65%Wholesale Ladies Alloy Watch And Bracelet Set With Gypsophila Rhinestone And Round Dial Leisure Style—
$2.62
$0.92More Images







Wholesale Ladies Alloy Watch And Bracelet Set With Gypsophila Rhinestone And Round Dial Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Alloy |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 7g |























