
Wholesale Ladies Casual Quartz Watch With Alloy Case Fine Steel Strap And Round Dial Star Design
Wholesale Ladies Casual Quartz Watch With Alloy Case Fine Steel Strap And Round Dial Star Design
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 33g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images











Wholesale Ladies Casual Quartz Watch With Alloy Case Fine Steel Strap And Round Dial Star Design
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Fine Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 33g |























