
Wholesale Ladies Fashionable Small Square Thin Strap Quartz Watch With Iron Strap Alloy Case
Wholesale Ladies Fashionable Small Square Thin Strap Quartz Watch With Iron Strap Alloy Case
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Fashionable |
| Weight | 93g |
Original: $4.01
-65%$4.01
$1.40More Images










Wholesale Ladies Fashionable Small Square Thin Strap Quartz Watch With Iron Strap Alloy Case
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Fashionable |
| Weight | 93g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Iron |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron |
| Style | Fashionable |
| Weight | 93g |























