
Wholesale Ladies Rhinestone Bracelet With Crown Heart Drop Shape Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Pattern | The Crown,Heart,Drop Shape |
| Style | Princess,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images











Wholesale Ladies Rhinestone Bracelet With Crown Heart Drop Shape Patterns Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Pattern | The Crown,Heart,Drop Shape |
| Style | Princess,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fresh And Sweet,Tourism Memorial |
| Pattern | The Crown,Heart,Drop Shape |
| Style | Princess,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























