
Wholesale Ladies Stainless Steel Animal Pendant Ochain Necklace With Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Fashion Ol,Twelve Zodiac Signs |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images






Wholesale Ladies Stainless Steel Animal Pendant Ochain Necklace With Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Fashion Ol,Twelve Zodiac Signs |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Perimeter | 45Cm |
| Style | Fashion Ol,Twelve Zodiac Signs |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























