
Wholesale Letter Ring Copper 18K Gold Plated Geometric Style For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Z |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images






Wholesale Letter Ring Copper 18K Gold Plated Geometric Style For Women
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Z |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Z |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |















