
Women Jewelry Brass Goldplated Geometric Circle Inlay Zircon Open Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $1.01
-65%$1.01
$0.35More Images




Women Jewelry Brass Goldplated Geometric Circle Inlay Zircon Open Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 5g |















