
Wholesale Light Luxury Electroplated Copper Jewelry Set With Star Sun And Moon Clouds And Universe Patterns For Women Earrings Bracelet Tassel Pearl Necklace
Wholesale Light Luxury Electroplated Copper Jewelry Set With Star Sun And Moon Clouds And Universe Patterns For Women Earrings Bracelet Tassel Pearl Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Jewelry,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images












Wholesale Light Luxury Electroplated Copper Jewelry Set With Star Sun And Moon Clouds And Universe Patterns For Women Earrings Bracelet Tassel Pearl Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Jewelry,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Jewelry,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Bracelets |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























