
Wholesale Light Luxury Geometric Pendant Necklace With Copper Pendant And Stainless Steel Chain For Unisex
Wholesale Light Luxury Geometric Pendant Necklace With Copper Pendant And Stainless Steel Chain For Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 2g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Pendant Necklace With Copper Pendant And Stainless Steel Chain For Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 2g |























