
Wholesale Light Luxury Gold Plated Heart Shape Stainless Steel Blade Chain Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Gold Plated Heart Shape Stainless Steel Blade Chain Necklace For Women
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images





Wholesale Light Luxury Gold Plated Heart Shape Stainless Steel Blade Chain Necklace For Women
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Blade Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























