
Wholesale Light Luxury Goldplated Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Bamboo Chain Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Goldplated Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Bamboo Chain Necklace For Women
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 8g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images




Wholesale Light Luxury Goldplated Stainless Steel Animal Zodiac Pendant Bamboo Chain Necklace For Women
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 8g |























