
Wholesale Light Luxury Goldplated Stainless Steel Insectpatterned Ochain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | High-End,Animals |
| Styling | Insect |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images



























Wholesale Light Luxury Goldplated Stainless Steel Insectpatterned Ochain Necklace
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | High-End,Animals |
| Styling | Insect |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | High-End,Animals |
| Styling | Insect |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























