
Wholesale Love Water Drops Bell Shaped Titanium Steel Gold Plated Jewelry Set For Women Necklace And Bracelet
Wholesale Love Water Drops Bell Shaped Titanium Steel Gold Plated Jewelry Set For Women Necklace And Bracelet
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Lady,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images











Wholesale Love Water Drops Bell Shaped Titanium Steel Gold Plated Jewelry Set For Women Necklace And Bracelet
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Lady,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Lady,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























