Wholesale Men's Alloy And Silicone Hollow Non Mechanical Sports Luminous Waterproof Barrel Shaped Watch
Wholesale Men's Alloy And Silicone Hollow Non Mechanical Sports Luminous Waterproof Barrel Shaped Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 116g |
More Images
Wholesale Men's Alloy And Silicone Hollow Non Mechanical Sports Luminous Waterproof Barrel Shaped Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 116g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43.5Mm |
| Dial Shape | Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 116g |























