Wholesale Men's Alloy And Silicone Square Luminous Sports Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $24.43
-65%$24.43
$8.55More Images
Wholesale Men's Alloy And Silicone Square Luminous Sports Watch
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Barrel |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |























