
Wholesale Men's Alloy Animal Leopard Head Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Hiphop Style
Wholesale Men's Alloy Animal Leopard Head Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 103g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Wholesale Men's Alloy Animal Leopard Head Pendant Necklace With Cuban Chain And Electroplating Hiphop Style
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 103g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 103g |























