
Wholesale Men's Alloy Case Steel Strip Strap Quartz Watches With Round Dial And Fashionable Style
Wholesale Men's Alloy Case Steel Strip Strap Quartz Watches With Round Dial And Fashionable Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Weight | 105g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images









Wholesale Men's Alloy Case Steel Strip Strap Quartz Watches With Round Dial And Fashionable Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Weight | 105g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Weight | 105g |























