
Wholesale Men's Boyfriend Style Geometric Star Eye Tarot Love Pendant Necklace Copper Gold Plated
Wholesale Men's Boyfriend Style Geometric Star Eye Tarot Love Pendant Necklace Copper Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Boyfriend Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images













Wholesale Men's Boyfriend Style Geometric Star Eye Tarot Love Pendant Necklace Copper Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Boyfriend Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Boyfriend Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |











