
Wholesale Women's Highend Geometric Plastic Resin Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin,Environmentally Friendly Ccb+Uv Plating |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images










Wholesale Women's Highend Geometric Plastic Resin Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin,Environmentally Friendly Ccb+Uv Plating |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin,Environmentally Friendly Ccb+Uv Plating |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | High-End,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |











