
Wholesale Men's Business Style Round Dial Alloy Case And Band Quartz Watch
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 120g |
Original: $0.33
-64%$0.33
$0.12More Images






Wholesale Men's Business Style Round Dial Alloy Case And Band Quartz Watch
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 120g |























