
Wholesale Men's Casual Plastic Case Iron Strap Round Dial Quartz Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Iron |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images






Wholesale Men's Casual Plastic Case Iron Strap Round Dial Quartz Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Iron |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Iron Belt |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Iron |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























