
Wholesale Men's Fashionable Quartz Watch With Alloy Case Steel Strip Strap Round Dial And Rome Scale
Wholesale Men's Fashionable Quartz Watch With Alloy Case Steel Strip Strap Round Dial And Rome Scale
| Buckle Material | Steel Strip |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Weight | 80g |
Original: $4.84
-65%$4.84
$1.69More Images








Wholesale Men's Fashionable Quartz Watch With Alloy Case Steel Strip Strap Round Dial And Rome Scale
| Buckle Material | Steel Strip |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Steel Strip |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Weight | 80g |























