
Wholesale Men's Metal Case Leather Strap Quartz Watch With Round Dial And Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images















Wholesale Men's Metal Case Leather Strap Quartz Watch With Round Dial And Fashion Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 72g |























